GSFL1004
DigiKeyn tuotenumero
4786-GSFL1004TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4786-GSFL1004CT-ND - Cut Tape (CT)
4786-GSFL1004DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GSFL1004
Kuvaus
MOSFET, N-CH, SINGLE, 3A, 100V,
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 3A (Tc) 1,78W (Tc) Kiinnitys pintaan SOT-223
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
21 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1190 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,78W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
185mOhm @ 2A, 10V