STL70N4LLF5
DigiKeyn tuotenumero
497-10575-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-10575-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10575-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STL70N4LLF5
Kuvaus
MOSFET N-CH 40V 70A POWERFLAT
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 40 V 70A (Tc) 72W (Tc) Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna PowerFlat™ (5x6)
EDA/CAD-mallit
STL70N4LLF5 -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
13 nC @ 4.5 V
Valm.
Vgs (maks.)
±22V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1800 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
72W (Tc)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PowerFlat™ (5x6)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
6,5mOhm @ 9A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
1V @ 250µA