ABM10AIG-16.000MHZ-4Z-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-13361-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-13361-1-ND - Cut Tape (CT)
535-13361-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM10AIG-16.000MHZ-4Z-T3
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Tarkka kuvaus
16 MHz ±30ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM10AIG-16.000MHZ-4Z-T3 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,55x2,05)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,100" pit. x 0,081" lev. (2,55mm x 2,05mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)
Kuormakapasitanssi
10pF