STF11NM80
DigiKeyn tuotenumero
497-4338-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STF11NM80
Kuvaus
MOSFET N-CH 800V 11A TO220FP
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 800 V 11A (Tc) 35W (Tc) Läpivientiaukko TO-220FP
EDA/CAD-mallit
STF11NM80 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
43.6 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±30V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1630 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
35W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
800 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220FP
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
400mOhm @ 5,5A, 10V