STEVAL-ISA142V1
DigiKeyn tuotenumero
497-14887-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STEVAL-ISA142V1
Kuvaus
EVAL BOARD FOR L6564
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
L6564 - AC/DC, Ensiöpuoli 1 erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
2,1A
Valmistaja
STMicroelectronics
Jännite - tulo
90 – 265VAC
Pakkaustapa
Kotelo
Regulaattorin topologia
Paluumuutin
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
44kHz
Päätarkoitus
AC/DC, Ensiöpuoli
Sisältö
Piirilevyt
Lähdöt ja tyypit
1 erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
L6564
Teho - lähtö
50W
Päätuotenumero
Lähtöjännite
24V