STPS20H100CFP
DigiKeyn tuotenumero
497-6745-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS20H100CFP
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO220FP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 100 V 10A Läpivientiaukko TO-220-3, täysi pakkaus
EDA/CAD-mallit
STPS20H100CFP -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
770 mV @ 10 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
4.5 µA @ 100 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-220-3, täysi pakkaus
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220FP
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
10A