STF100N6F7
DigiKeyn tuotenumero
497-15884-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STF100N6F7
Kuvaus
MOSFET N-CH 60V 46A TO220FP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 46A (Tc) 25W (Tc) Läpivientiaukko TO-220FP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STF100N6F7 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
30 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1980 pF @ 25 V
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Tehohäviö (maks.)
25W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220FP
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
5,6mOhm @ 23A, 10V