STD60NF06T4 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STD60NF06T4 |
Kuvaus | MOSFET N-CH 60V 60A DPAK |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 60 V 60A (Tc) 110W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STD60NF06T4 -mallit |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 4V @ 250µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 66 nC @ 10 V |
Sarja | Vgs (maks.) ±20V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 1810 pF @ 25 V |
Osan tila Aktiivinen | Tehohäviö (maks.) 110W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 60 V | Valmistajan laitepakkaus DPAK |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 10V | Päätuotenumero |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 16mOhm @ 30A, 10V |