FDD10AN06A0
DigiKeyn tuotenumero
FDD10AN06A0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
FDD10AN06A0CT-ND - Cut Tape (CT)
FDD10AN06A0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDD10AN06A0
Kuvaus
MOSFET N-CH 60V 11A/50A TO252AA
Valmistajan vakio toimitusaika
45 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 11A (Ta), 50A (Tc) 135W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252AA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FDD10AN06A0 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
37 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1840 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
135W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
10,5mOhm @ 50A, 10V