STD4NK100Z
DigiKeyn tuotenumero
497-16035-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-16035-1-ND - Cut Tape (CT)
497-16035-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STD4NK100Z
Kuvaus
MOSFET N-CH 1000V 2.2A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 1000 V 2,2A (Tc) 90W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK
EDA/CAD-mallit
STD4NK100Z -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
18 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±30V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
601 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
90W (Tc)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
1000 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
6,8Ohm @ 1,1A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 50µA