STD35P6LLF6
DigiKeyn tuotenumero
497-15462-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15462-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15462-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STD35P6LLF6
Kuvaus
MOSFET P-CH 60V 35A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 60 V 35A (Tc) 70W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK
EDA/CAD-mallit
STD35P6LLF6 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
30 nC @ 4.5 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3780 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
70W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
28mOhm @ 17,5A, 10V