FERD40H100SG-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-16953-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-16953-1-ND - Cut Tape (CT)
497-16953-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FERD40H100SG-TR
Kuvaus
DIODE FERD 100V 40A D2PAK
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 40A Kiinnitys pintaan D2PAK
EDA/CAD-mallit
FERD40H100SG-TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
190 µA @ 100 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
40A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
705 mV @ 40 A