PESD3V3L2BT,215
DigiKeyn tuotenumero
1727-3826-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-3826-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-3826-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PESD3V3L2BT,215
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 26VC TO236AB
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26V Puristusliitin 15A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan TO-236AB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PESD3V3L2BT,215 -mallit
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Kapasitanssi taajuudella
101pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TA)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
2
Hyväksyntä
AEC-Q100
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V (maks.)
Jännite - läpilyönti (min)
5,8V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
26V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
15A (8/20µs)
Päätuotenumero
Teho - pulssin huippu
350W