STD20NF20
DigiKeyn tuotenumero
497-5810-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-5810-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5810-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STD20NF20
Kuvaus
MOSFET N-CH 200V 18A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 200 V 18A (Tc) 110W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK
EDA/CAD-mallit
STD20NF20 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
39 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
940 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
110W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
125mOhm @ 10A, 10V