IXFY36N20X3
DigiKeyn tuotenumero
238-IXFY36N20X3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXFY36N20X3
Kuvaus
MOSFET N-CH 200V 36A TO252AA
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 200 V 36A (Tc) 176W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 500µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
21 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1425 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
176W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
45mOhm @ 18A, 10V