STB18NF25
DigiKeyn tuotenumero
497-10296-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-10296-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10296-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STB18NF25
Kuvaus
MOSFET N-CH 250V 17A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 250 V 17A (Tc) 110W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK)
EDA/CAD-mallit
STB18NF25 -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
29.5 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1000 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
110W (Tc)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
250 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (D2PAK)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
165mOhm @ 8,5A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA