NVB095N65S3F
DigiKeyn tuotenumero
488-NVB095N65S3FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NVB095N65S3FCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NVB095N65S3FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NVB095N65S3F
Kuvaus
SF3 FRFET AUTO 95MOHM D2PAK-3
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 650 V 36A (Tc) 272W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
5V @ 860µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
66 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±30V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3020 pF @ 400 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
272W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Luokka
Autoteollisuus
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (D2PAK)
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
95mOhm @ 18A, 10V