SMC50J58CA
DigiKeyn tuotenumero
497-SMC50J58CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-SMC50J58CACT-ND - Cut Tape (CT)
497-SMC50J58CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMC50J58CA
Kuvaus
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
93,6V Puristusliitin 53A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMC50J58CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
53A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
58V (maks.)
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
64,6V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
93,6V