MMSZ9V1T1G
DigiKeyn tuotenumero
MMSZ9V1T1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MMSZ9V1T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMSZ9V1T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMSZ9V1T1G
Kuvaus
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 9.1 V 500 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
EDA/CAD-mallit
MMSZ9V1T1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 nA @ 6 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms