AHEF1000
DigiKeyn tuotenumero
AHEF1000HF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AHEF1000
Kuvaus
PTC RESET FUSE 32V 10A RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 32V 10 A Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AHEF1000 -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
6 mOhms
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
16 mOhms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Pussi
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Tyyppi
Polymeerinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - maksimi
32V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Virta - pito (Ih) (maks.)
10 A
Koko/mitat
0,925" pit. x 0,157" lev. (23,50mm x 4,00mm)
Virta - laukaisu (It)
20 A
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,098" (27,90mm)
Virta - maks.
100 A
Johdinten väli
0,400" (10,15mm)