FDB024N08BL7
DigiKeyn tuotenumero
FDB024N08BL7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
FDB024N08BL7CT-ND - Cut Tape (CT)
FDB024N08BL7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDB024N08BL7
Kuvaus
MOSFET N-CH 80V 120A TO263-7
Valmistajan vakio toimitusaika
48 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 80 V 120A (Tc) 246W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263-7
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
178 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
13530 pF @ 40 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
246W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
80 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263-7
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,4mOhm @ 100A, 10V