ESDA25W5
DigiKeyn tuotenumero
497-ESDA25W5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-ESDA25W5CT-ND - Cut Tape (CT)
497-ESDA25W5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDA25W5
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM SOT3235
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puristusliitin Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-323-5
EDA/CAD-mallit
ESDA25W5 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
150W
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Osan tila
Vanhentunut
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Yksisuuntaiset kanavat
24V
Päätuotenumero
Jännite - läpilyönti (min)
25V