CL-SB-12B-12T
CL-SB-12B-12T
CL-SB-12B-12T
DigiKeyn tuotenumero
563-1321-2-ND - Rullattu teippi (TR)
563-1321-1-ND - Cut Tape (CT)
563-1321-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL-SB-12B-12T
Kuvaus
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Tarkka kuvaus
Liukukytkimet SPDT Kiinnitys pintaan, Suorakulma
EDA/CAD-mallit
CL-SB-12B-12T -mallit
Kategoria
Aktuaattorin pituus
2,00mm
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kytkimen liike
2,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
200mA (DC)
Jänniteluokitus – DC
12 V