ESDA25SC6Y
DigiKeyn tuotenumero
497-13421-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-13421-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13421-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDA25SC6Y
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 51VC SOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
51V Puristusliitin 10A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-6
EDA/CAD-mallit
ESDA25SC6Y -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
10A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
300W
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
24V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6
Jännite - läpilyönti (min)
25V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
51V