ESDA25-4BP6
DigiKeyn tuotenumero
497-6968-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-6968-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6968-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDA25-4BP6
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM SOT666
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puristusliitin Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-666
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ESDA25-4BP6 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
50W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Zener
Pakkaus / kotelo
SOT-563, SOT-666
Kaksisuuntaiset kanavat
4
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V
Päätuotenumero
Jännite - läpilyönti (min)
25V