SZ1SMA30CAT3G
DigiKeyn tuotenumero
F11519TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F11519CT-ND - Cut Tape (CT)
F11519DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZ1SMA30CAT3G
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 8,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Teho - pulssin huippu
400W
No
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
210pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
30V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,3A