ESDA14V2BP6
DigiKeyn tuotenumero
497-7224-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-7224-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7224-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDA14V2BP6
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM SOT666
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puristusliitin Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-666
EDA/CAD-mallit
ESDA14V2BP6 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
50W
No
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Pakkaus / kotelo
SOT-563, SOT-666
Kaksisuuntaiset kanavat
4
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V
Päätuotenumero
Jännite - läpilyönti (min)
14,2V