RPC2010JT330R
DigiKeyn tuotenumero
RPC2010JT330RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RPC2010JT330RCT-ND - Cut Tape (CT)
RPC2010JT330RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPC2010JT330R
Kuvaus
RES 330 OHM 5% 3/4W 2010
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RPC2010JT330R -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2010 (5025 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)