RNCF0805BTE750R
DigiKeyn tuotenumero
738-RNCF0805BTE750RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-RNCF0805BTE750RCT-ND - Cut Tape (CT)
738-RNCF0805BTE750RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCF0805BTE750R
Kuvaus
RES SMD 750 OHM 0.1% 1/4W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
750 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RNCF0805BTE750R -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)