ERA-6APB751V
DigiKeyn tuotenumero
10-ERA-6APB751VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-ERA-6APB751VCT-ND - Cut Tape (CT)
10-ERA-6APB751VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERA-6APB751V
Kuvaus
RES SMD 750 OHM 0.1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
750 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ERA-6APB751V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±15ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)