CPF0805B750RE1
DigiKeyn tuotenumero
A103241TR-ND - Rullattu teippi (TR)
A103241CT-ND - Cut Tape (CT)
A103241DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPF0805B750RE1
Kuvaus
RES SMD 750 OHM 0.1% 1/10W 0805
Tarkka kuvaus
750 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
CPF0805B750RE1 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)