FB03YTYH601 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Würth Elektronik
Varastossa: 241 586
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Murata Electronics
Signal Transformer
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Bourns Inc.
TDK
Pulse Electronics
Walsin Technology Corporation
600 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 1A 200mOhm
FB03YTYH601
DigiKeyn tuotenumero
738-FB03YTYH601TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FB03YTYH601
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
200mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz