PBY160808T-601Y-N
DigiKeyn tuotenumero
553-PBY160808T-601Y-NTR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-PBY160808T-601Y-NCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PBY160808T-601Y-NDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PBY160808T-601Y-N
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 1A 200mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
Valmistaja
Pulse Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
200mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)