MPZ1608S601ATA00
DigiKeyn tuotenumero
445-MPZ1608S601ATA00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MPZ1608S601ATA00CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ1608S601ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPZ1608S601ATA00
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 1A 150mOhm
EDA/CAD-mallit
MPZ1608S601ATA00 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
150mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz