FB03YTYH600 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Fair-Rite Products Corp.
Varastossa: 589 970
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Würth Elektronik
Varastossa: 53 243
Tekniset tiedot
Max Echo
Pulse Electronics
Pulse Electronics
KOA Speer Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
60 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 3A 40mOhm
FB03YTYH600
DigiKeyn tuotenumero
738-FB03YTYH600TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FB03YTYH600
Kuvaus
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
3A
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
40mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
60 Ohms @ 100 MHz