FBU160808T-600Y-S | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FBU160808T-600Y-S |
Kuvaus | FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 60 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 4A 30mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 4A |
Valmistaja Cal-Chip Electronics, Inc. | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 30mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Voimajohto | Korkeus (maks.) 0,037" (0,95mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Impedanssi taajuudella 60 Ohms @ 100 MHz |