CZP1JFTTD600P
DigiKeyn tuotenumero
2019-CZP1JFTTD600PTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-CZP1JFTTD600PCT-ND - Cut Tape (CT)
2019-CZP1JFTTD600PDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZP1JFTTD600P
Kuvaus
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
38 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 3A 40mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
3A
Valmistaja
KOA Speer Electronics, Inc.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
40mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
60 Ohms @ 100 MHz