SIT8021AI-J4-18S-24.000000E on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
24 MHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 1,8V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-UFBGA, CSPBGA
Footprint and BOM reduction
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT8021AI-J4-18S-24.000000E
DigiKeyn tuotenumero
1473-1360-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8021AI-J4-18S-24.000000E
Kuvaus
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SIT8021AI-J4-18S-24.000000E -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±100ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
130µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
4-UFBGA, CSPBGA
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-CSP (1,54x,84)
Tyyppi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,54mm x 0,84mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
1,3µA
Lähtö
LVCMOS
Päätuotenumero
Syöttöjännite
1,8V