SIT8021AI-J4-18S-24.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8021AI-J4-18S-24.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8021AI-J4-18S-24.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 1,8V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-UFBGA, CSPBGA
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±100ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
130µA
Pakkaus / kotelo
4-UFBGA, CSPBGA
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-CSP (1,54x,84)
Taajuus
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,54mm x 0,84mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)