PRG15BC330MM1RC
DigiKeyn tuotenumero
490-18145-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18145-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18145-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PRG15BC330MM1RC
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 38MA 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keraaminen PTC nollattavat varokkeet 30V 38 mA Ih Kiinnitys pintaan 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PRG15BC330MM1RC -mallit
Kategoria
Virta - maks.
1.2 A
Valmistaja
Murata Electronics
Resistanssi - 25°C (tyyp.)
33 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Tyyppi
Keraaminen
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite - maksimi
30V
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
38 mA
Päätuotenumero
Virta - laukaisu (It)
73 mA