LC04-12.TBT
DigiKeyn tuotenumero
LC04-12.TBTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LC04-12.TBTCT-ND - Cut Tape (CT)
LC04-12.TBTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC04-12.TBT
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 24VC 16SO
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V Puristusliitin 25A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 16-SO
Kategoria
Teho - pulssin huippu
600W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Telekommunikaatio
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Kapasitanssi taajuudella
15pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
4
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V (maks.)
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
24V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
25A (8/20µs)