MSMCJLCE15A
DigiKeyn tuotenumero
1086-8693-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSMCJLCE15A
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24,4V Puristusliitin 61A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-mallit
MSMCJLCE15A -mallit
Kategoria
Syöttöjännitteen suojaus
No
Valm.
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Irtotavara
Kapasitanssi taajuudella
100pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Sotilasteollisuus
Yksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
MIL-PRF-19500
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
15V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
16,7V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
24,4V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
61A
Päätuotenumero
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)