ATS22D47S6
DigiKeyn tuotenumero
4008-ATS22D47S6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATS22D47S6
Kuvaus
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pehmeä käynnistys/pysäytys Syöttö 47A kuormitus
EDA/CAD-mallit
ATS22D47S6 -mallit
Jännite - kuorma
230 ~ 600V
Sarja
Lähtövirta
47A
Wattiluku - kuorma
30000 W
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Syöttöjännite
195V ~ 660V
Rajapinta
RS-485
Toimintalämpötila
-10°C – 50°C