LC1D50AE7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D50AE7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D50AE7
Kuvaus
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 4
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 50 A 48VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1D50AE7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Valmistaja
Schneider Electric
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
38,4VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
14,4VAC
Kelan jännite
48VAC
Käyttöaika
26 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
50 A