LC1D50ABD
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D50ABD-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D50ABD
Kuvaus
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 2
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 50 A 24VDC Kela Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
LC1D50ABD -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
18VDC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Kelan jännite
24VDC
Käyttöaika
57.5 ms
Vapautusaika
24 ms
Kontaktin luokitus (virta)
50 A