ATS22D32S6U
DigiKeyn tuotenumero
4008-ATS22D32S6U-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATS22D32S6U
Kuvaus
SOFTSTARTER-ATS22-CONTROL110V-PO
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pehmeä käynnistys/pysäytys Syöttö 32A kuormitus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ATS22D32S6U -mallit
Kategoria
Moottorien lukumäärä
1
Valmistaja
Schneider Electric
Jännite - kuorma
208 ~ 600V
Sarja
Lähtövirta
32A
Pakkaustapa
Kotelo
Wattiluku - kuorma
18642 W
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
177V ~ 660V
Tyyppi
Moduuli
Rajapinta
RS-485, Serial
Moottorin tyyppi
AC-moottori
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Ohjauksen/käytön tyyppi
Pehmeä käynnistys/pysäytys
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C