LC1D32ED
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D32ED-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D32ED
Kuvaus
TESYS3P CTR 32A AC3 15KW1NO1NC48
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 32 A 48VDC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1D32ED -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Valmistaja
Schneider Electric
Ominaisuudet
Lisäkontaktit, diodi
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
33,6VDC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
4,8VDC
Kelan jännite
48VDC
Käyttöaika
72.45 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
24 ms
Kontaktin luokitus (virta)
32 A