LC1D32P7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D32P7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D32P7
Kuvaus
TESYS CTR 32A AC3 15KW 1NO1NC230
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 32 A 230VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D32P7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
195,5VAC
Päästövarmuusjännite
69VAC
Kelan jännite
230VAC
Käyttöaika
22 ms
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
32 A