ATS22D32Q
DigiKeyn tuotenumero
4008-ATS22D32Q-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATS22D32Q
Kuvaus
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pehmeä käynnistys/pysäytys Syöttö 32A kuormitus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ATS22D32Q -mallit
Kategoria
Moottorien lukumäärä
1
Valmistaja
Schneider Electric
Jännite - kuorma
230 ~ 440V
Sarja
Lähtövirta
32A
Pakkaustapa
Kotelo
Wattiluku - kuorma
550 W
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Syöttöjännite
195V ~ 484V
Tyyppi
Moduuli
Rajapinta
RS-485
Moottorin tyyppi
AC-moottori
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Ohjauksen/käytön tyyppi
Pehmeä käynnistys/pysäytys
Toimintalämpötila
-10°C – 50°C