TSW-150-23-T-D
DigiKeyn tuotenumero
SAM1074-50-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSW-150-23-T-D
Kuvaus
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 100,00 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
TSW-150-23-T-D -mallit
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Liittimen tyyppi
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Lisäresurssit
Varastossa: 234
Tehtaan varastossa: 1 506
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Varastossa: 100
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Varastossa: 160
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM
Varastossa: 181
CONN HEADER VERT 90POS 2.54MM